Naši partneři:

Restaurace Bílý Kartáč      www.kartac.cz/bilykartac/

Dalším z našich partnerů je restaurace Bílý Kartáč sídlící v místě Ostrava - Pustkovec. Můžete si zde zařídít krásnou svatbu, párty, či firemní, nebo společenské akce. Také si zde můžete zajít s přáteli, nebo rodinou na skvělý oběd a večeři. Obslouží vás příjemně sehraný personál, který vám naservíruje pokrm, dle vašich představ.

Hotel Bonum                                    www.hotel-bonum.cz

Slyšeli jste o proslulé ulici Stodolní v Ostravě? Nebaví Vás dojíždět dlouhé trasy pro trochu zábavy? Ubytujte se právě u nás. Jsme tří *** hotel v Ostravě, v sousedící ulicí s proslulou Stodolní. Zajístíme Vám cateringové služby pro významné firemní a společenské akce-rauty, bankety a recepce. Jsme ideální volbou pro pořádání konferencí, školení, svateb, firemních i rodinných akcí. Budeme se těšit.

Chata Haliganda        chatahaliganda.cz/

Chata Haliganda sa nachádza v malej dedinke Haligovce v Pieninskom národnom parku (PIENAP). Výhľad z chaty vám ponúka pohľad na Haligovské skály a Pieninské lesy. Relax vám budú spríjemňovať zvuky tunajšej prírody.

Hotel Ferdinand            www.arealferdinand.cz

Hotel Ferdinand je umístěn v příjemném prostředí Krásného pole v Ostravě. V našem krásném tří *** hotelu najdete skvělou restauraci, bowling a dokonce i bazén.

Na kávičku                                                      www.na-kavicku.cz

Přímo na našem hlavním stanovišti sídlí jeden z našich partnerů a to, caffébar s příjemnou atmosférou, seriózní obsluhou i přijatelnými cenami. Jedná se o známý caffébar "Na kávičku"... A proto se neváhejte zastavit a dát si výbornou kávu, zákusek, drink, nebo si jen tak sedněte s přáteli na colu.

Vítáme Vás v nově otevřeném family ski parku SKALKA v Ostravě – Vřesině. Chcete lyžovat a třeba i v noci a přímo v Ostravě? Pak si přijďte zalyžovat k nám. Naše sjezdovky jsou vhodné pro začínající lyžaře, rodiny s dětmi. Pro pokročilé, zkušenější lyžaře nabízíme středně těžkou sjezdovku.

Kavamat                                                               www.kavamat.cz/

Kávové řešení pro kavárny i kanceláře!

Slyšeli jste už o Operatingu? My Vám zdarma dodáme kvalitní kávovar, staráme se o jeho bezproblémový chod, pravidelně dodáváme čerstvou zrnkovou kávu a k tomu všemu dodáváme i stylové hrníčky. Za to vše platíte pouze dohodnutou částku z prodaného nápoje.

 

Mobily Ostrava                                              www.mobilyostrava.cz

Skvělý mobil servis. Chcete nový obal na svůj telefon? Chcete fólie na svůj telefon? Nebo nový kryt? Neváhejte a jděte k nám. Sídlíme na Hlavní třídě v Ostravě - Porubě.

 

Pizzerie U Kennyho                                www.pizzerie-keny.cz

Naším dalším partnerem je opět pizzerie, tentokrát však sídlící na Hlavní třídě v ostravské čtvrti Poruba. Pizzerie s velkou kapacitou a chutí vařit. Můžete zde strávit parné léto na zahrádce u piva, džusu atd. Věřte, že jakmile navštívíte tuto pizzerii, přiroste Vám k srdci. Je to příjemné místo s ještě příjemnějšími lidmi.

IMO mycí linka

Jedním z dalších partnerů je mycí linka IMO sídlící vedle prodejny Lidl na ulici 17. listopadu v Ostravě - Porubě. Tato mycí linka zaručuje bezchybné umytí vozidla, jak vnitřní, tak i venkovní část. Je to myčka s tlakovým předmytím obsluhou a své skvélé služby upevňuje její nedávná modernizace.

Autosklo Ostrava Dubina             www.autosklodubina.cz

Potřebujete kompletní výměnu autoskel v Ostravě? Nebo byste rádi zajeli do servisu a poté si nechali vyčistit auto? A nebo byste si rádi auto půjčili? To vše nabízí Autosklo Ostrava Dubina. Jsme levní a spolehlivý...

Herna Bonver                                                www.bonver.cz

  • Jeden z vedoucích provozovatelů elektromechanických rulet, výherních hracích přístrojů a Video Loterijních Terminálů v ČR.
  • Pod značkou CLUB BONVER provozujeme více než 70 vlastních heren, barů a restaurací.
  • Na dalších více než 600 místech provozujeme výherní techniku z pozice vlastníka licence.
  • Se svými více než 670 provozovnami jsme jednou z nejrychleji se rozvíjejících firem svého druhu ve střední Evropě.

Pizzeria Marná Sláva                www.marnaslava.cz

Dalším partnerem je známá pizzerie Marná slává sídlící na ulici Hlavní třída 94. Tato pizzerie má NON-STOP provoz restaurace a rozvoz pizzy až do brzkých ranních hodin. Neváhejte si zde objednat pizzu, nebo jakékoli jídlo a věřte, že nebudete litovat.

3 pizzy + 1 pizza ZDARMA !!!

Kontakt

TAXI Hlavní třída Ostrava - Poruba Dispečink a hlavní stanoviště:
Mobily Ostrava
Hlavní třída 687/100
Ostrava - Poruba
70800

Ostatní stanoviště:
Heyrovského 1725/7
70800 Ostrava - Poruba

Herna Bonver
Ľudovíta Štúra 6078/1
70800 Ostrava - Poruba
Poruba - Vozovna
Vodafone: 776 766 357
Vodafone: 775 90 50 90


taxi-hlavnitrida@seznam.cz