Naši partneři:

Chata Haliganda        chatahaliganda.cz/

Chata Haliganda sa nachádza v malej dedinke Haligovce v Pieninskom národnom parku (PIENAP). Výhľad z chaty vám ponúka pohľad na Haligovské skály a Pieninské lesy. Relax vám budú spríjemňovať zvuky tunajšej prírody.

Mobily Ostrava                                           www.mobilyostrava.cz

Skvělý mobil servis. Chcete nový obal na svůj telefon? Chcete fólie na svůj telefon? Nebo nový kryt? Neváhejte a jděte k nám. Sídlíme na Hlavní třídě v Ostravě - Porubě.

Kavamat                                                             www.kavamat.cz/

Kávové řešení pro kavárny i kanceláře!

Slyšeli jste už o Operatingu? My Vám zdarma dodáme kvalitní kávovar, staráme se o jeho bezproblémový chod, pravidelně dodáváme čerstvou zrnkovou kávu a k tomu všemu dodáváme i stylové hrníčky. Za to vše platíte pouze dohodnutou částku z prodaného nápoje.

Autosklo Ostrava Dubina             www.autosklodubina.cz

Potřebujete kompletní výměnu autoskel v Ostravě? Nebo byste rádi zajeli do servisu a poté si nechali vyčistit auto? A nebo byste si rádi auto půjčili? To vše nabízí Autosklo Ostrava Dubina. Jsme levní a spolehlivý...

Na kávičku                                                      www.na-kavicku.cz

Přímo na našem hlavním stanovišti sídlí jeden z našich partnerů a to, caffébar s příjemnou atmosférou, seriózní obsluhou i přijatelnými cenami. Jedná se o známý caffébar "Na kávičku"... A proto se neváhejte zastavit a dát si výbornou kávu, zákusek, drink, nebo si jen tak sedněte s přáteli na colu.

Skiareál Skalka                                   www.skalkaostrava.com

Vítáme Vás v nově otevřeném family ski parku SKALKA v Ostravě – Vřesině. Chcete lyžovat a třeba i v noci a přímo v Ostravě? Pak si přijďte zalyžovat k nám. Naše sjezdovky jsou vhodné pro začínající lyžaře, rodiny s dětmi. Pro pokročilé, zkušenější lyžaře nabízíme středně těžkou sjezdovku.

IMO mycí linka

Jedním z dalších partnerů je mycí linka IMO sídlící vedle prodejny Lidl na ulici 17. listopadu v Ostravě - Porubě. Tato mycí linka zaručuje bezchybné umytí vozidla, jak vnitřní, tak i venkovní část. Je to myčka s tlakovým předmytím obsluhou a své skvélé služby upevňuje její nedávná modernizace.

Pizzeria Marná Sláva                www.marnaslava.cz

Dalším partnerem je známá pizzerie Marná slává sídlící na ulici Hlavní třída 94. Tato pizzerie má NON-STOP provoz restaurace a rozvoz pizzy až do brzkých ranních hodin. Neváhejte si zde objednat pizzu, nebo jakékoli jídlo a věřte, že nebudete litovat.

3 pizzy + 1 pizza ZDARMA !!!

Kontakt

TAXI Hlavní třída Ostrava - Poruba Dispečink a hlavní stanoviště:
Mobily Ostrava
Hlavní třída 687/100
Ostrava - Poruba
70800

Ostatní stanoviště:
Heyrovského 1725/7
70800 Ostrava - Poruba

Herna Bonver
Ľudovíta Štúra 6078/1
70800 Ostrava - Poruba
Poruba - Vozovna
Vodafone: 776 766 357
Vodafone: 775 90 50 90


taxi-hlavnitrida@seznam.cz